RSS
poniedziałek, 02 kwietnia 2012

Heej,

ostatnio nic ciekawego się nie działo więc nie mam o czym pisać. Ale postaram się i zrobię wpis specjalnie dla Julii xdd. No więc jestem harcerką z 57 dhl WATRA im. Jana Bytnara "Rudego". Należę do zastępu Szyszek i mam zastępową, która jest nie sprawiedliwa, czepia się we wszystkie nie swoje interesy i nie jest za bardzo dobrą zastępową. I miałam też bardzo fajną pod zastępową która teraz odeszła i ma własny zastęp Wiewiórki. I teraz mam dylemat, bo już mam dość mojej zastępowej, ale bardzo się przywiązałam do Szyszek i dziwnie się czuję myśląc, że mam wybór zostać albo odejść. Zupełnie nie wiem co zrobić, zwłaszcza, że w tym zastępie pełnię  dość ważną funkcję, mianowicie jestem proporcową. Pomocy co mam zrobić.

Ps.Sorki za taką długą przerwę ;)

Wera

20:19, skraba13
Link Komentarze (10) »
środa, 21 marca 2012

Hej,

Muszę się komuś wyżalić. No więc, kiedy przeprowadziłam się do Wrocka to dowiedziałam się, że 2 chłopaków z mojej klasy buja się we mnie. Jeden to Kamil, a drugi to Damian. Kamil był kedyś u mnie i ja u niego, ale ja do niego nic nie czułam. Pamiętam jak na urodziny dostałam od niego naszyjnik, a potem w autobusie mi powiedział, że chce ze mną chodzić. Nie zgodziłam się, ale on był uparty. W mikołajki było szkolne nocowanie to on dla mnie zrobił striptiz. Potem doszła taka Ola, a teraz w piątej klasie taka Hania. Kamil z nią chodził(z Hanią), ale ona z nim zerwała, bo dowiedziała się, że Kamil na obozie karate uprawiał se* z jakąś dziewczyną(jak tak można!). Natomiast Damian...No do Damiana coś czułam i on się o tym dowiedział, ale sama tego chciałam. Pamiętam, że kiedyś koleżanka próbowała zrobić z nas parę, ale to nie wyszło. No przyjaźnimy się. On uwielbia mnie denerwować traktując mnie jak podpórkę i kładąc rękę na moje ramię, a ja zakładam mu wtedy kaptur co go złości. Ale wczoraj byłam z nim i połową klasy na sali i dekorowaliśmy ją do dnia wiosny. Pod koniec tego dowiedziałam się, że on wie o tajemnicy mojej koleżanki. Stanęłam z nim koło materacy i chwyciłam za ramię i powiedziałam że nikomu ma tego nie mówić.Zawołał swojego kolegę. Jego kolega złapał mnie i położył za ziemię razem z Damianem. Ja go puściłam, ale on złapał mnie za rękę. To trwało parę sekund, a potem na mnie dziwnie spojrzał; na twarzy uśmiech mieszał się z zdenerwowaniem. W końcu pomógł mi wstać. To tyle co chciałam wam powiedzieć i nie wiem za bardzo co zrobić i jak ta mam rozumieć? Proszę was o pomoc.

Papa, Weronika ;)

18:35, skraba13
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 18 marca 2012

Hejka!

Dzisiaj jest niedziela i powinnam iść do kościoła, ale mi się nie chce :[. Wszyscy którzy mnie znają to wiedzą, że mieszkam z siostrą(30 lat). A teraz opowiem wam dlaczego. No to tak, 28.08.2008 moi starzy się pokłócili, i mój tata wyszedł z domu i zniknął na jakiś tydzień. Po tym czasie moja siostra powiedziała, że tata miał wypadek i, że nie żyje. Moja mama wtedy popadła w nałóg i zaczęła pić. Była sprawa w sądzie i prokurator stwierdził, że nie mogę z nią mieszkać. Zamieszkałam wtedy u brata, a po roku u siostry. Agnieszka(tak się nazywa moja siostra) miała męża i dziecko. Mój szwagier powiedział mi, że gdyby nie oni trafiłabym do domu dziecka. Jestem wdzięczna mojej siostrze, ale nie bardzo umiemy się dogadać. Ale chyba to nie taki problem, bo często tak jest, że siostry się nie dogadują ;)

Papa;)

Ps.O czym chcielibyście czytać i o czym mam pisać? Odpowiedzi dawajcie w komentarzach:)

08:33, skraba13
Link Komentarze (2) »
sobota, 17 marca 2012

Heej!

Najpierw trochę o mnie:P. No to mam na imię Weronika, a moje przezwiska to; Gaduła(bo lubię gadac), Mróweczka(bo jestem mała) i Skrabcia(od nazwiska-Skrabalak).Mam lat 12 a mieszkam we Wrocku;). Lubię muzykę reggae i hip-hop. Moje naj kumpele to Julka, Ania i Oliwka. Skąd wziął się pomysł na bloga? No cóż, Julka nie raz mnie prosiła, żebym załorzyła bloga, no i się zgodzilam, z pozatym jest wiele rzeczy którymi mogę się podzielić z innymi ziomkami :D. Więc zapraszam do lektury xdd